Samsung Galaxy F15 tüm tasarım hatlarıyla ortaya çıktı

Samsung’un uygun fiyatlı yeni modeli Galaxy F15, yakın zamanda tanıtım görselleriyle teknoloji dünyasında yerini aldı ve şimdi de Hindistan’da 22 Şubat’ta tanıtılacağı açıklandı. Galaxy F15, Samsung’un bilindik klasik tasarımını taşıyacak ve MediaTek Dimensity 6100+ ile donatılarak, Dimensity 720 yonga setine sahip Galaxy A15’ten daha hızlı bir performans sunması bekleniyor.

Cihaz, 6000 mAh kapasiteli bir batarya ve 25W hızlı şarj desteğiyle geliyor ve USB-C şarj portuna sahip olacak. Üçlü kamera kurulumuna ev sahipliği yapacak olan bu telefon, geniş açılı, ultra geniş açılı ve makro kameraları bünyesinde barındırıyor olması muhtemel.

Samsung Galaxy F15 tüm tasarım hatlarıyla ortaya çıktı

Samsung, S24 serisi ile birlikte 7 yıl yazılım desteği sunma taahhüdünde bulunmuştu ve bu söz, bütçe dostu cihazlar için de geçerli gibi görünüyor. Galaxy F15’in 2027 yılına kadar güncelleme alması ve beş yıl boyunca güvenlik yamalarıyla desteklenmesi bekleniyor. Giriş seviyesi bir cihaz için 4 yıllık yazılım güncellemesi oldukça iyi bir haber.

Sızdırılan promosyon görsellerinde dikkat çeken bir başka özellik ise “Live Focus” olarak adlandırılan bir özellik. Yapay zeka sayesinde, kullanıcılar bu özelliği bir arama sırasında etkinleştirerek arka plan gürültülerini engelleyebilir.

Yakında tanıtılacak olan telefonun ekran özellikleri henüz bilinmiyor ancak 6.5 inç büyüklüğünde ve 90 Hz yenileme hızına sahip bir ekranla gelmesi bekleniyor. Fiyatlandırma bilgisi de henüz kesinleşmemiş olsa da, Samsung’un yeni giriş seviyesi cihazının bütçe dostu olacağını söylemek mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x